تصویر جدید Spider-guy: Throughout The Spider-verse منتشر شد

Spider Man Spider Man href=”https://www.posterinvation.com” target=”_blank”>Spider Man از انیمیشن Spider-Man: Across Spider Man Spider Man the Spider-Verse چه می‌دانیم؟

تا به الان تنها یک تریلر از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده است، اما در حال حاضر اطلاعات زیادی از این دنباله مورد انتظار وجود Spider Man دارد. برای شروع می‌دانیم که Spider Man قرار است مایلز مورالز و اسپایدر-گوئن قرار است دوباره با شخصیت پیتر بی. پارکر (Peter B. Parker) متحد شوند و صداپیشه این شخصیت در انیمیشین Spider-Man: Into the Spider-Verse باری دیگر بازگشته است تا به جای او صداپیشگی کند. با اینحال این انیمیشن قرار است چندین نفر از افراد عنکبوتی جدید را Spider Man نیز معرفی کند که تا به الان با آن‌ها آشنا نشده‌ایم.

در حالی که احتمالا سورپرایزهایی وجود خواهد داشت، اما انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse حداقل سه قهرمان عنکبوتی جدید را به این مجموعه خواهد آورد. یکی از این شخصیت جسیکا درو (Jessica Drew) معروف به زن عنکبوتی (Spider-Woman) خواهد بود که اولین بار است روی پرده بزرگ سینما نمایش داده خواهد داشت. دومین شخصیت هوبارت «هوبی» براون (Hobart “Hobie” Brown) خواهد بود که طرفداران کتاب‌های کمیک او را بیشتر با نام اسپایدر- پانک (Spider-Punk) می‌شناسند. در نهایت سومین شخصیت نیز تاکویا Spider Man target=”_blank”>Spider Man یاماشیرو (Takuya Spider Man Yamashiro) معروف به مورد عنکبوتی ژاپنی است که نیز قرار است در این انیمیشن حضور داشته باشد. Spider Man همچنین میگل اوهارا (Miguel O’Hara) که با نام مورد عنکبوتی ۲۰۹۹ نیز شناخته می‌شود نیز در این اثر حضور خواهد داشت. با توجه به تمرکز انیمیشین روی شش جهان Spider Man مختلف مرد Spider Man عنکبوتی، زمان نشان خواهد داد که چه چیزهای دیگری قرار است در این اثر مورد انتظار به نمایش گذاشته شوند.

با وجود این که ارائه بسیاری از عناصر داستانی برای مورد عنکبوتی دنیای Spider Man سینمایی مارول (MCU) کند پیش می‌رود، اما دیدن این که سونی چگونه از این دارایی بزرگ خود Spider Man استفاده می‌کند به ساخت آثار مختلف با محوریت این شخصیت ادامه می‌دهد، بسیار عالی است، به خصوص پس از موفقیت اولین انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse برای آن‌ها. با توجه به این که مایلز مورالز در Spider Man رسانه‌های مختلف جذابیت بسیار زیادی در مقایسه با گذشته پیدا کرده است، این مجموعه به او اجازه می‌دهد تا بتواند به دیگر شخصیت‌های این سری کمک کند تا محبوبیت خود را افزایش دهند و به آن چیزی که حقشان است، در رسانه سینما برسند، شخصیت‌هایی از جمله مرد عنکبوتی ۲۰۹۹، زن عنکبوتی و اسپایدر-پانک، تنوع در این مجموعه به لطف حضور شخصیت‌های مختلف عنکبوتی بسیار بالاست. همان طور که گفته شد سونی به‌زودی تریلر جدیدی از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر می‌کند و فاصله چندان زیادی تا نمایش آن در تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) نداریم.

جواکیم دوس سانتوس (Joaquim Dos Santos)، کارگردان انیمیشن‌هایی از جمله Justice League Unlimited، Avatar: The Last Airbender، G. I. Joe: Resolute و The Legend of Korra، به همراه کمپ پاورز (Kemp Powers)، نویسنده و یکی از کارگردانان انیمیشن Soul و همچنین جاستین کی. تامپسون (Justin K. Thompson)، یکی از انیمیشن‌سازان با سابقه‌ای که روی آثاری چون SpongeBob SquarePants، Star Wars: Clone Wars، Samurai Jack، The Angry Bird Movie و همچنین Spider-Man: Into the Spider-Verse کار کرده است، سه کارگردان این انیمیشن مورد انتظار هستند. آن‌ها همچنین کارگردانی قسمت بعدی این مجموعه که Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نام دارد را نیز بر عهده دارد.

فیل لرد (Phil Lord) و کریستوفر میلر (Christopher Miller) کارگردانان و نویسندگان انیمیشن The Lego Movie و کارگردان فیلم‌های 21 Jump Street و 22 Jump Street به همراه دیوید کالاهام (David Callaham)، نویسنده فیلم‌های The Expendables، Godzilla، Zombieland: Double Tap، Mortal Kombat و Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings وظیفه نگارش فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند.

شامیک مور (Shameik Moore) در نقش مایلز Spider Man مورالز، هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) در نقش گوئن استیسی، جیک جانسون (Jake Johnson) در نقش پیتر بی. پارکر، اسکار Spider Man آیزاک (Oscar Isaac) در نقش میگل اوهارا ملقب به مرد عنکبوتی ۲۰۹۹، برایان تری هنری (Brian Tyree Henry) در نقش جفرسون دیویس (Jefferson Davis)، لونا لورن ولز (Luna Lauren Velez) در نقش ریو مورالز (Rio Morales)، ایسا رائی (Issa Rae) در نقش جسیکا درو ملقب به زن عنکبوتی، جیسون شوارتزمن (Jason Schwartzman) در نقش اسپات (Spot) و دنیل کالویا (Daniel Kaluuya) در نقش اسپایدر-پانک از جمله صداپیشگانی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse حضور دارند. این اثر در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *